Sonda

Wybierz zadanie Budżetu Obywatelskiego 2019 r.

Wyniki sondy

foto

Kino Morena zaprasza na seanse

dodano: 2018-11-09 08:06:03

18 listopada 2018 r.

BILETY MOŻNA NABYĆ PRZED SEANSAMI W KINIE MORENA LUB NA STRONIE

http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/

Godzina 15:00

„Hotel Transylwania 3”

Reż. Genndy Tartakovsky

Prod.  USA 2018, 97 min

Znalezione obrazy dla zapytania hotel transylwania 3

 

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

Godzina 17:00

„Planeta Singli 2”

Reż.  Sam Akina

Wyk. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak

Prod. Polska 2018, 110 min

Znalezione obrazy dla zapytania planeta singli 2

 

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

 

Godzina 19:15

„Bohemian Rhapsody”

Reż. Bryan Singer

Wyk.: Rami Malek, Lucy Boynton, Mike Myers, Gwilym Lee

Prod. USA/Wielka Brytania, 135 min

Znalezione obrazy dla zapytania bohemian rhapsody

 

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.